Škoda Felicia

Škoda Felicia je už sice starší vůz, ovšem stále překvapuje svými nízkými náklady na provoz a hlavně spolehlivostí. Zároveň je to ideální vůz pro začátečníky.

Škoda Felicia

Nikde Vás nenechá

Vzhled tohoto auta asi v dnešní době moc nezaujme, ovšem v té době to bylo něco úplně nového. Na druhou stranu vozy po faceliftu vypadají mnohem více moderně kvůli masce téměř identické s Octavii I. Na výběr je ze spousty barevných provedení, což už samozřejmě záleží jen na vkusu každého. Co se týče interiéru, tak čekejte spíše prvky pro méně náročné. Výškově si nenastavíte volant ani sedačku, takže budete muset řídit v universálním výškovém nastavení, jenž je poměrně pohodlné.

logo Škoda

Odkládacích prostorů moc nečekejte, ale základem jsou boční přihrádky, popřípadě středový panel. Pokud vůz nemá airbag, tak se můžete také těšit na prostornou přihrádku v palubní desce. Ovšem výbava a komfort není předností tohoto vozu. Felicie v dnešní době vyniká především svou nízkou pořizovací cenou, spolehlivostí a minimálními náklady na provoz. Tato kombinace z ní dělá výjimečné auto, a proto je oblíbená pro začátečníky a méně náročné uživatele. Pokud se o ni budete dobře starat, tak Vám to vrátí v podobě spousty ujetých kilometrů.

Tažné zařízení

Felicie Vám jistě bude sloužit opravdu dlouho, ovšem bez tažného zařízení ji nikdy nevyužijete na plno. Například si koupíte novou nádhernou skříň do ložnice, ovšem v tomto bodu nastává problém s přepravou, protože skříň má velké rozměry a do vozu ji prostě nenacpete. To samé platí i o těžkých předmětech, jenž se musí také nějak při koupi či stěhování přepravit. Tento problém naštěstí vyřeší tažné zařízení Felicia, za které zapřáhnete přívěsný vozík a můžete jezdit i s rozměrným nákladem bezpečně a jak chcete.

přípojka vozíku

Veškerá tyto tažné mají všechny potřebné testy a splňují normy, a proto s nimi můžete legálně, a především bezpečně cestovat i za hranicemi naší republiky. Jestli si zvolíte pevné či odnímatelné zařízení je už jen čistě na Vás, protože jen opravdu z čeho vybírat. To neplatí jen pro tento vůz, protože na webu naleznete tažná zařízení na spousty jiných značek a modelů vozidel. S tažným bude rázem veškerá přeprava mnohem jednodušší.