Minuty strávené hádáním

Láká vás vyzkoušet si to, jak vám to pálí a zjistit, na kolik jste schopní přijít na správnou odpověď? V tom případě si nenechte ujít hru, při které půjde doslova o minuty vašeho času. Úniková místnost Hradec Králové vám poskytne prostor pro zamyšlení se nad hádankou, která bude vyžadovat váš postřeh a intuici.

hodiny

▪Na co se můžete těšit?

Bezesporu na velkou dávku záhad a dobré nálady. Společně s týmem, který si sestavíte (musí mít 2 až 5 hráčů) se budete muset snažit přijít na tajemství, které se schovává v tajemné místnosti. A jelikož je úniková hra i o tom, abyste se z ní dostali ven, musíte dodržet časový limit 75 minut, který je uvedený. Nemějte však strach, že na nic schopného nepřijdete.
Všechny hlavolamy a šifry jsou připravené tak, aby potrápily vaše mozkové závity, ale současně jich bylo možné i vyluštit.K dipozici budete mít rovněž nápovědy, které vám pomůžou dopracovat se k další indícii.

▪Čím více stop najdete, tím rychleji budete venku

Je potřeba, abyste si uvědomili, že vám celá místnost slouží k tomu, abyste v ní něco našli. I když v ní budete zavřeni, každá další stopa, kterou nalezete vám pomůže odejít ze hry jako tým, který se neztratí a logika mu není cizí.
Prověřte vaše vědomosti a nepřipravte vaše blízké o to, prožít dobrodružství, na které budou dlouho vzpomínat.Pamatujte rovněž, že čím více vás bude, tím se vám vstup finančně více vyplatí.

otazník

▪Něco nového a současně moderního

Nestavějte se k novým výzvám zády, ale rozhodněte se vstoupit i na místo, které nemáte prozkoumané.Věřte tomu, že litovat nebudete, protože postavit se do role malého detektiva a hádat, co za tím vězí není něco, co si můžete zkusit z pohodlí domova. Je pro vás připravený program, při kterém se nebudete nudit a zůstává pouze na vás, jestli ho využijete na maximum a zahrajete si typ hry, jakou je právě ta úniková.