S pronajatou dodávkou je stěhování hračka


Chystáte se na stěhování? Přemýšlíte, jak při tom co nejvíce ušetřit? Pakliže je to ve vašich silách, zkuste akci uskutečnit svépomocí, na místo se stěhovací službou – právě tímto způsobem můžete ušetřit nemálo peněz.

K tomu, abyste se byli schopni přesunout se všemi svými věcmi z jednoho místa na druhé, budete nezbytně potřebovat dostatečně prostorný automobil, do kterého vše naskládáte. Bez něj to opravdu nepůjde, neboť větší kusy nábytku ani objemné spotřebiče běžným osobním vozidlem zkrátka nepřepravíte. Ovšem když budete mít dostatečně velké auto, tak máte to nejnutnější. A pak už jde jen o to, sehnat si k sobě několik ochotných dobrovolníků, kteří vám pomohou se stěhováním, a ty má člověk většinou ve svém blízkém okolí.

prague-674856_640

Kde vzít vhodné vozidlo?

Jestliže žádné takové nevlastníte, ani nemáte nikoho ochotného, kdo by vám ho mohl půjčit, můžete celou věc vyřešit chytrým pronájmem v pražské půjčovně dodávek.

Zde si dokonce budete moci vybrat – na výběr máte hned z několika spolehlivých vozů od osvědčených výrobců, kteří vás v žádném případě nezklamou. A tyto vozy si můžete pronajmout za velice příznivou cenu, ať už na jeden jediný den, nebo jen na několik hodin, či naopak na několik měsíců. Možné je úplně vše.

nakladni auta

Navíc je tu i několik příznivých bonusů, které vám celou akci ještě více usnadní.

Ať už se plánujete stěhovat do tuzemska, anebo do zahraničí, jisté je, že vám ve výjezdu za hranice rozhodně nikdo bránit nebude. Dokonce získáte jako milý bonus plnou nádrž zdarma. K tomu neomezený počet kilometrů v ceně, a také aktuální dálniční známku. Díky těmto výhodám se budete moci po silnicích pohybovat zcela bez omezení a záleží jen na vás, kudy se vydáte k cíli.

Líbí se vám všechny výhody, ale potíž je v tom, že nevlastníte řidičský průkaz? Ani to nemusí být problém – sjednejte si pronájem i s řidičem!