Krásné a pohodlné pohovky


Určitě je jen málo z nás, kteří nemají ve svém bytě pohovku nebo sedací soupravu. Ať už tu nejmenší, rohovou nebo rozkládací. Každému vyhovuje něco jiného. Někdo dá přednost elegantnímu vzhledu, jiný zase modernímu designu, někdo třeba pohovce v retro stylu Také jsme občas při výběru omezeni velikostí prostoru, kam můžeme tento kus nábytku umístit. Rozkládací pohovku oceníme zvlášť v případě, kdy nedisponujeme ložnicí. Dobře poslouží také jako přechodná postel pro přespání návštěvy.

 


Výběr pohovky nám dává spoustu možností jak ozvláštnit obývací prostor. Vybereme-li nápadité a výrazné čalounění umocněné designovými polštářky, vytvoříme dominantu obývacího pokoje a interiéru dodáme moderní vzhled.


Sladíme-li pohovku do barev malby, tapet nebo okolního zařízení vytvoříme naopak klidnou nerušenou atmosféru.


Zabýváte-li se rádi renovací starých věcí a toužíte po retro stylu nechte si pohovku očalounit. Skýtá se vám nepřeberná řada možností, jaký vzor, barvu či materiál si vybrat. Pohovka se pak stane neobyčejným a ojedinělým kusem nábytku.


O příjemné posezení nemusíte být ochuzeni ani při relaxaci na terase nebo v zimní zahradě. Trh vám nabízí širokou škálu venkovních pohovek a to i z praktických bezúdržbových materiálů. Jsou opatřeny měkkým vysokým polstrováním určeným pro vaše větší pohodlí. Polstrování jsou většinou vyrobeny z látky odolné vodě a skvrnám.


Je důležité vybrat si pohovku, která se nám nejen líbí, ale zároveň je nám také pohodlná.


 


Vybírejte si pohovky z kvalitních materiálů. Zkuste si výšku opěradla i područky. Každá sedací souprava je jiná a na každé se vám také bude jinak odpočívat. Rozmyslete si, zda pohovku budete používat k občasnému nebo trvalému spaní nebo pouze k odpočinku. Neuspěchejte proto výběr. Pro lepší využití místa si můžete vybrat pohovku s úložným prostorem.