Zažijte nové pocity!

Trávíte hodně času na chalupě a přijde vám zbytečné investovat do nového zařízení, nábytku nebo vybavení? Či jste typ, co si chce svoje okolí inovovat kdekoliv a za každé situace?

Návod je jednoduchý. Nechte se vést fantazií a úspěch je nepochybný. Kouzlo místnosti spočívá v celkovém dojmu ne nejdražším vybavení. Stačí ho ozvláštnit pěkným kouskem a hned je jiná atmosféra na světě a bez velkého úsilí se vaše oko zajiskří jako na vánoce.

klíče ke štěstí

Co hodně osvítí a změní místnost nenásilně je například neobvyklé vymalování, osobitý závěs nebo přímo k tomu určený lustr na chalupu. Tyto drobné detaily dokážou vyzdvihnout naše originální cítění a vtáhnout druhou osobu do malé části naší duše. Každý se poodkrývá s jinou intenzitou. Někdo jedná narovinu, jiný má ostych, další má špatné zkušenosti. Na základě nich jednáme a prožíváme svojí existence úplně jinak. A když najdeme spřízněnou duši nebo doplněk ani neváháme a chceme ho mít v naší blízkosti nejlépe hned. Chata je odpočinkovým vzácným místem, je to jiné než domov, v kterém se nacházíme často s našimi každodenními starostmi i radostmi. Mnohdy zde máme pocit větší svobodomyslnosti a vybereme si do ní opravdu předmět, co se jen tak nevidí. Na co třeba nemáme odvahu v našem bydlení. Možná je to škoda, ale zase přijet na místo, kde na nás dýchne jiný vánek prostředí je také krásná chvíle. Na takové okamžiky se nezapomíná a vracíme se velice rádi, už jen kvůli tomu, jak nám je magicky a zvláštně.

krasna chalupa

A z druhé strany – měl by být pro nás super okamžik, pokud nás člověk, jehož jsme si oblíbili vpustí do svého domy nebo chalupy. Právě první chvíle nás velice ovlivní. Vstoupíme dovnitř, rozhlédneme se na zdi, obrazy, světla, lustry, záclony. Mnoho podnětů najednou. Názor se tvoří postupně proto dejte trochu času i druhému člověku. Ne vše je takové, jaké se zdá na první pohled.