Klid v duši

Těm, co mají rádi odpočinek v klidu něco poradím. Totiž to, jak si ty chvilky ještě více zpříjemnit, jak si ještě více a lépe duševně odpočinout. Čtěte dále a pak bude jen na vás či dobře míněné rady uposlechnete nebo ne. To již uvidíte sami.

Nuže, k odpočinku patří také něco dobrého do žaludku, nebo třeba doutníček či fajfka. Jednou za čas si můžeme tyto drobné neřesti dopřát. Pár chvilek pokouřeníčka nikoho nezabije. A když je k tomu něco dobrého do bříška…

vinné lahve

Nu do bříška můžeme dát cokoli, něco sladkého, či slaného, zákusek či tyčinky. A k tomu je dobré něco popít. Já osobně bych doporučil několik kapek alkoholu.

Pozor já vás nenavádím k opilství, to v žádném případě. Ale ono je podstatný rozdíl dát si půlku lahvinky kvalitního moku, nebo doslova vyžrat litr alkoholu a pak se plazit jako had. Z toho nepochází nic dobrého. Většinou to jen končí ošklivým bolením hlavy, nebo také úrazem či potupným vrhnutím někde za rohem. Tak to ne a na to pozor. Vždy si dávejte pozor na množství alkoholu a nikdy se nepřeceňujte.

Já bych vám rád doporučil jeden obchůdek, kde se prodávají skutečně ta nejkvalitnější bulharská vína, jaké jsou vůbec kde k sehnání. A o kvalitě netřeba diskutovat, tu obchod zaručuje, protože nějaké splašky by tam ani prodávat nemohli.

vinná réva

Tato vínečka jsou určena naprosto všem, tedy jak znalcům tohoto moku, tak i běžným konzumentům. Mohou jej pít jak ženy, tak i muži a mohou být předložena skoro ke všem pokrmům. Samozřejmě je pak třeba vědět která k čemu. Ale když je nabídnete k něčemu jinému, tak tohle fax pas nikdo nepostřehne.

Vína jsou chuťově vytříbená a potěší jazýček každého člověka při jakékoli příležitosti. Klidně to může být již výše zmiňovaný odpočinek po práci, nebo také nějaké velká oslava, kde bude konzumentů více. V tomto případě si pak musíte objednat větší množství. Tak si nechte chutnat.