Erotická masáž pro smyslný požitek

Masáž patří mezi velmi smyslné věci. Můžete si zajít k profesionálovi anebo si dopřát erotickou masáž v páru. O co se jedná a v čem spočívá?

Erotické neboli tantrické masáže zná naše lidstvo už od 5. století před naším letopočtem. Prvními průkopníky v této masáži jsou Indové. Při této masáži se pracuje nejen s tělem, ale také s energií, kterou tělo vyzařuje a díky této masáži se muž nebo žena dokáže zbavit svých špatných myšlenek.

svíčka

V čem spočívá erotická masáž

Bohužel mnoho lidí si v dnešní době myslí, když slyší erotická nebo tantrická masáž, že se jedná o nějaké nemravné osahávání, ale opak je pravdou. Erotická masáže jsou právě naopak velmi smyslné. V této masáži ani tak moc nejde o protáhnutí určitého svalu, ale o navození příjemného pocitu, ponoření se do vlastního těla. Páry erotické masáže https://mataharisalon.cz/cs/klasicka-eroticka-masaz využívají na zlepšení svého partnerského vztahu. Jedná se až o několika hodinovou masáž. Protože se jedná o intimitu není někdy na škodu si před samotnou masáži do salonu zajít a popovídat si s masérem v čem tato masáž spočívá. Díky tomu může z Vás spadnout stud a vy se budete více těšit. Při tantrické masáži hraje velmi příjemná hudba doplněná o příjemné světlo a vše podtrhují vonné svíčky. Oproti klasické masáži před tou tantrickou se osprchujete a můžete si lehnout, jak Vám to je příjemné a během masáže se různovolně převalovat. Ono totiž nejvíce při této masáži jde o Váš skvělý pocit. Masáž probíhá různými předměty jako jsou peříčka, lávové kameny, drápky, ale také olejová masáž zaměřena primárně i na místo, které Vás trápí. Ať už se jedná o krk, ruce nebo třeba nohy. Záleží, jak moc jste citliví na doteky a může se při této erotické masáži i stát, že vyvrcholíte. Ale není to cílem erotické masáži.

masáž

Jak vybírat erotickou masáž

Pokud se pro tento intimní zážitek rozhodnete je opravdu důležité si pozorně vybírat do kterých rukou vložíte svou tělesnou energií. Nejlépe dát na doporučení svých známých. Pokud se stydíte se zeptat mezi svými známými, tak si vyzkoušejte vyhledat na danou erotickou masáž hodnocení přímo na internetu. Erotické masáže totiž jsou finančně dražší služby, a proto je potřeba vybírat opravdu správně.