Žádná nuda na svatbě


Vymýšlíte svatební program a nevíte si rady se zábavou? Připravili jsme pro vás zajímavé tipy, které se vám budou líbit a nikdo nemůže říct, že by se na vašem velkém dni nudil. Vy, se budete, také samozřejmě dobře bavit.

svatební hostina

1. Svatební kvíz

Tento kvíz bude zejména pro novomanželé, kteří se určitě ve svatební den znají dokonale. Pokud tomu ovšem tak není, bude to nejen srandovní, ale i se lépe poznají.
O co tedy jde? Test, má ukázat, jak dobře se osoby znají. Můžete si vybrat z mnoho podob a to, buď formou psaním na tabuli, papír a, nebo postačí pouze boty. Popíšeme si kvíz, kde je hlavní nástroj obuv.

Nevěsta a ženich budou mít připraveny dvě židle, tak, aby si mohly sednout zády k sobě a neviděli na sebe. Každý z nich dostane do rukou jednu botu. Poté, většinou svědek či svědkyně pokládá otázky typu:


      Kdo lépe a vaří? Kdo má raději tchyni?


      Kdo je lepší v posteli? Kdo řekl první, miluji tě?

Ten, kdo zvedne botu první, dává najevo svou odpověď, je samozřejmě více možností a můžete být i kreativnější a použít tužku a papír s tím, že budete porovnávat odpovědi manželů, zda jsou shodné.
růžové víno

2. Královský kočár

Tento kočár je velice vtipný a zaručeně se bude líbit všem účinkujícím. Na tuto hru budeme potřebovat 9 židlí, devět svatebních hostů včetně nevěsty a ženicha. Pokud se jedná o menší svatbu můžeme kočár zmenšit nebo popřípadě i zvětšit. Posléze si připravíme minimálně dvacet panáku na alkohol a nějakou láhev s dobrým pitím, pokud se hry účastní děti samozřejmostí je nealkoholický nápoj (džus).

Židle rozestoupíme:


      Dvě židle vpředu + dva svatební hosté (pravý a levý kůň), kteří na židlích sedí (nejlépe nevěstiny rodiče). Za koníky dáme další, na které bude sedět kočí (nejlépe svědek ženicha).


      Poté další čtyři židle s větším rozestupem od sebe a za sebou, abychom vytvořily takový čtverec. (Na židličkách sedí levé přední kolo + zadní a pravé přední kolo + zadní).


      Uprostřed tohoto čtverce budou dvě poslední židle, kde bude sedět král s královnou. (Nevěsta a ženich).

A můžeme začít hrát, princip je jednoduchý. Účinkující této zábavy budou poslouchat příběh a pokaždé když uslyší například pravé přední kolo, účinkující, který na této židli sedí se musí postavit, pokud se nepostaví musí si dát panáka.
stůl na šampus

3. Vtipná tombola

Další atrakcí na vašem velkém dni může být vtipná svatební tombola. Princip je stejný jako u každé tomboly, jen výhry budou formou: zájezd do Itálie (kdy, výherce dostane pouze plakát s mořem), 3-D skládanka (výherce dostane strouhanku a na ní nalepený rohlík) a podobně, kreativitě se meze nekladou.