Vystupte z davu

Neuznáváte minimalismus a rádi záříte v něčem, co se vymyká normálu? Ráda se oblékáte v souladu s módou, ale zároveň nechcete splynout? Tyto kousky jsou módní, odvážné, a jiné.

Pletené a háčkované

Řeč není o svetrech, ale o šatech. Klasické bavlněné nebo krajkové šaty má každý, ale takové háčkované šaty mlada-moda.cz si dovolí jen ty odvážnější z nás. Jedná se o kousek, který musíte umět nosit s hrdostí, a pak zazáříte mezi nudnými tóny klasiky. Pletené šaty jsou velmi pohodlné, příjemné na dotek. Jsou jiné, ale zároveň elegantní a vkusné.

třpytky na tváři

Volánky

Že jsou volánky jen pro princezny? No a? Tak buďte princeznou. Volánky na halence nebo šatech působí roztomile, a pokud je zkombinujete například s pouzdrovou sukní, můžou být i nezvyklým doplňkem velmi elegantního modelu. Na letních šatech působí volánky rozpustile, na jednoduché halence zase nápaditě.

Nebojte se řasení

Řasené kousky oblečení jsou nápadným, ale zároveň stylovým kouskem, který na vás nejen upozorní, ale dokáže schovat i případné špíčky. Řasené kousky jsou také velmi vzdušné, tudíž se hodí i v horkých letních dnech.

lodičky s mašlemi

Průhledné

Co se průhledných modelů týče, je potřeba postupovat opatrně. Se správnou kombinací spodního prádla můžou působit odvážně, ale pokud to přeženete, mohla byste vypadat vulgárně, a to jistě nechcete. Pod průhledné halenky se krásně hodí obyčejné tílko, nebo korzetová podprsenka. Pod průhledné šaty zase můžete zvolit jednoduché body.

Mašle

Dali jsme jí mašli, abychom ji našli. Velká, nápadná, vzorovaná mašle ve vlasech, na tričku, sukni, nebo na zápěstí, je skvělým a odvážným doplňkem, který působí roztomile, hravě, a zábavně.

Sehnat stylovou módu za dostupné ceny není takový problém. Nemusíte ani nikam chodit, stačí si objednat, například z e-shopu Mladá Móda, který nabízí výběr dost rozmanitý, aby si vybrali všichni.