Výroba webu snadno a rychle!

Když se řekne web, mnoho lidí si představí týdny či měsíce úmorné práce a spoustu složitých funkcí, které ne všichni ovládáme. Naštěstí existují šikovné programy, ve kterých si webovou stránku vytvoříte přesně podle svých představ a zároveň vás nebude stát šílené částky. Jaké možnosti máte a jaké zvolit se dozvíte níže. Udělat své vlastní stránky nebylo nikdy snazší!Muž píšící na počítači

Webnode

Pravděpodobně nejznámější a nejjednodušší nástroj pro tvorbu a správu webových stránek. Nabízí širokou škálu šablon, fontů a prvků, ze kterých můžete vybírat. Jedná se o cenově velmi výhodnou možnost, jelikož za doménu zaplatíte od 75 do 417 korun měsíčně. Na výběr máte ze čtyř balíčků – profi, standard, mini a limited. Jestli tedy potřebujete mít kde prodávat své zboží, nebo byste jen rádi psali vlastní blog, Webnode je jasná první volba!Šťastný muž, palec nahoru

Webgarden

Dalším skvělým nástrojem je právě Webgraden. Cenově velice dostupný a šikovný. Je pravdou, že pro mnohé se zdá být zastaralý, ale nejedná se o nic, co by se při troše cviku nedalo zvládnout. Nabízí spoustu výborných funkcí, jako je například chat se zákazníky. Cena na měsíc se pohybuje kolem 400Kč což – když uvážíte, kolik toho máte k dispozici není zase tolik.

Wix

Máte-li slušnou anglickou slovní zásobu, revoluční Wix pro vás nebude žádným problémem. Vytvořit si zde lze opravdu všechno, a to skutečně snadno a rychle. Společnost dbá na neustálý vývoj, a tak je zaručené, že nešlápnete vedle. Měsíční cena se pohybuje mezi 4.50 – 24.50 euro. Záleží na preferencích zákazníka. Jedná se o velice profesionální a moderní nástroj, který potěší téměř každého.
Na vzhledu a funkcích vašich stránek velmi záleží. Je prioritou sdílet důležité informace, ale také, aby přitáhl pozornost potencionálních zákazníků či čtenářů. Vytvořit jej můžete za dva dny, týden anebo ho v průběhu lehce obměňovat. Nevíte-li si rady, vždy můžete kontaktovat někoho z oboru, aby vám pomohl a poradil vám.