Ubraňte své území

Cítíte se vážně unavení, ale spánek stále nepřichází? Vzpomínáte čím dál častěji na své dětství, nebo rané mládí, kdy Vaší jedinou starostí bylo chodit do školy? Pokládáte si čím dál častěji otázku: Kudy ven? Jestli Vy nám nestárnete! Kdepak. Jste workoholik! A s tím tedy musíte něco udělat, jinak si uženete nějaké protivné nemoci!

billboard-left

Jeden nápad by tu přece jen byl.
Když takhle vzpomínáte na to své mládí. Nenapadlo Vás vrátit se do té doby, i když máte pár křížků navíc? Vždyť Vy už pomalu nemáte ani čas na své kamarády! Udělejte si čas a sestavte si tým ze svých kamarádů. Ale co Vás nemá! Ne tým pracovní! Na co Vy pořád nemyslíte!
Přece tým, se kterým budete bránit své, třeba aztécké území v dokonalé laserové aréně https://www.lazerfunpraha.cz/cs/hra/king-of-the-hill. Vždyť jste před pár lety něco takového dělávali na plácku za domem!

Ale no jo. Před pár lety to nebylo. Bylo to už hodně dávno. Ale když to srovnáte s věkem zeměkoule, tak je to jen okamžik. A nebuďte stále takový pesimistický. Najděte v sobě tu špetku dítěte, kterou jste zasunul hluboko pod povrch! Vydolujte ji a začněte si život užívat zase trochu normálně.

Vzpomínky Vám nikdo nevezme.
Přece nebudete za pár let vzpomínat na to, jak jste splnil kvartální plán v roce X. Budete vzpomínat na to, jak jste začali s kamarády pravidelně chodit do laserové arény zahrát si na vojáky. Jak jste vystřídali všechny dostupné hry. Ale hlavně na to, jak tenkrát dostal Josef Františka. Jak jste ubránili své území víckrát, než parta pod vedením Lukáše. A na mnoho dalších zážitků, které Vám hry v laserové aréně dokážou poskytnout!

DSC_0203

A když se Vás někdo zeptá, kdo přišel na tak fantastický nápad s laserovou arénou, můžete se pyšnit jenom Vy.
Tak co říkáte? Nevyměníte část své pracovní vytíženosti za normální život, který si občas okořeníte obranou svého území na ploše laserové arény?