Tablety, které vám dají všechno

Všichni vlastníci domácího bazénu jsou dobře obeznámení i s tím, jak náročné je udržet jeho vodu ve stavu, který by jim poskytl pocit z bezkonkurenčního koupání a prožití pohodových aktivit. Není proto vůbec dobré být lhostejní k tomu, jak se voda v stojaté nádrži dovede časem zakalit a dostat nás do situace, kdy je potřeba zasáhnout a bojovat s tím, aby byla perfektně čistá a bez jakýkoliv vad.
Trh bazénových přípravků a chemie je poměrně pestrý, ovšem proč kupovat hned několik najednou, když máte možnost mít doma pouze jedny tablety, které vám splní všechno, co od bezchybné vody očekáváte.

tabelty

5v1 – tablety, které musíte mít

Chlubit se svými dokonalými vlastnostmi a okamžitým účinkem můžou tablety 5v1, se kterými už nebudete mít důvod hledat nějaké jiné. Obsahují všechny účinné látky, které bojují s nedokonalostmi bazénové vody.
Spolehlivě vám ji vyvločkují, poskytnou péči na bázi chlóru, profesionálně vás zbaví její zakalení a zazelenání, bojují se vznikem vodního kamene, jednou provždy vám stabilizují optimální ph a zabrání tvorbě a uchovávání nečistot ve vaší nádrži, která díky nim bude naprosto ukázková.
Všechno, co od vašeho bazénu čekáte vám přinesou právě rychlo rozpustné a spolehlivé tablety, se kterými vaše voda bude skutečně zářit.

potápění

Multifunkční přípravek si se vším poradí

Tyto tablety jsou vhodné pro všechny typy bazénů a všechny velikosti, které jsou na trhu dostupné. Díky doporučenému dávkování si budete moci přizpůsobit jejich užití tak, aby přesně pasovalo vašemu bazénu.
Umísťují se do plováku, který jejich rozpouštění optimálně rozvrhne tak, aby vám dlouhodobě přinesly vodu, po jaké toužíte. Pokud váš bazén bude vyžadovat silnější dávkování, díky většímu zanášení nečistot, neváhejte si ho přizpůsobit dle vašich potřeb.
Spolehlivost, kterou vám tento nejmodernější přípravek může přinést jistě nenecháte jen tak bez povšimnutí, ale naopak se postaráte o to, abyste jich měli vždy po ruce.