Luxusní kadeřnické salony

Určitě znáte luxusní kadeřnické salony a to hlavně, pokud žijete v Praze. Takový kadeřnický salon má mnoho předností – profesionální přístup kadeřníků, velice luxusní a krásné prostředí, příjemná atmosféra, profesionální barvení i profesionální střih, možnost objednání se na konkrétní dobu, občerstvení, člověk je zde opravdu váženým klientem. Takové salony si budují svoje jméno a jde jim opravdu o co nejlepší pověst. Často se sem chodí stříhat i celebrity.
 kadeřnický salón
Výhody a nevýhody
 
Výhody jsou ve velice profesionálním přístupu k zákazníkovi. Můžete si zde být jistí, že budete mít kvalitní střih a kvalitní barvu. Pokud chcete barvu na vlasy, tak si 100 % zajděte do luxusního salonu. Jsou zde profesionální zaměstnanci a ti opravdu ví, co dělají. Mají kvalitní kurzy a často i ze zahraničí. Znají také nejmodernější trendy v účesech a také velice kvalifikovaně poradí. Nevýhodou může být, že jsou zde delší objednací doby. Hlavně pokud jdete k někomu známému (např. Tomáš Arsov, Libor Šula).
fénování přes kartáč
Většinou je zde čekací doba i více než měsíc, pokud nejste celebrita. Další nevýhodou je pro někoho určitě cena. Ceny jsou zde samozřejmě jiné, ale za profesionalitu si člověk musí zaplatit. Často se také cena liší podle toho, zda jdete k někomu známému (od 790 Kč, ale také až po 5 000 Kč i více). Pokud je to zaměstnanec, tak je to zhruba od 490 Kč až po 4 000 Kč. Cena velice záleží na výběru střihu a také na tom, zda absolvujete i barvení. Dále se cena mění podle střihu (pánský, dámský střih) a také podle délky vlasů (krátké, polodlouhé a dlouhé). Velkou výhodou je také to, že na internetových stránkách je detailní a kompletní přehled cen všech služeb. Můžete si tedy vybrat ke komu půjdete. Dávejte si také pozor, že ne všude můžete platit kartou. Sice se to může zdát v dnešní době samozřejmé, ale nemusí to tak být.
 střih pro muže
Ze své zkušenosti doporučuji návštěvu luxusních a známých kadeřnických salonů. Je to velice příjemně strávený čas a často si i s kadeřníkem velice hezky popovídáte. Vždy, když se jdu nechat ostříhat, tak těchto salonů využívám. Za sebe mohu velice doporučit dva salony v Praze a to “Tomas Arsov Hair & Beauty Institut” a “Libor Šula: TheSalon”. Rozhodně si zavolejte a objednejte si termín. Přeji velice příjemný zážitek. Často kadeřníci udělají s vlasy vysloveně zázraky.