Jak na předčasnou ejakulaci?


Jak jenom máme my muži rádi sex! Jak jenom nám tato činnost dělá dobře! Ale zatímco se to dá říci o každém z nás, nedá se tvrdit, že jsme z něj nadšeni po celý svůj život. Sex máme totiž pochopitelně rádi jenom tehdy, když je nám při něm příjemně. A když nám při něm příjemně není, je všechno jinak.

A co nám přináší při sexu nepříjemné pocity? Pochopitelně hlavně to, že někdy zklameme jak sebe, tak i protějšek, se kterým jsme se měli v úmyslu milovat. A k tomu dochází tehdy, když si naše genitálie počínají jinak, než jak by si počínat měly. Což se stává. Někdy se my muži nedočkáme erekce, jakou bychom k dokonalému pohlavnímu styku potřebovali, a někdy máme třeba také natolik předčasnou erekci, že je po všem vlastně ještě dřív, než to pořádně začne. A ani jedno z toho bychom nechtěli zažívat, kdyby to nemuselo být.

blížící se sex

Ale ono to někdy zdánlivě musí být tak. Příroda o nás v tomto ohledu nějak rozhodne, nějak nás nastaví, a my tedy podáváme takové výkony, jaké jsou nám tu umožněny.

Ale naštěstí nemusí být vše jen tak, jak to chce matička příroda. I my muži můžeme do jisté míry ovlivnit jak své erekce, tak i jejich trvání. A když na to přijde, umíme i oddálit předčasnou ejakulaci, která nejednou dokáže zhatit i ten nejlépe se rozvíjející sex.

zklamání ze sexu

Taková předčasná ejakulace vadí samozřejmě proto, že jsme kvůli ní příliš brzy hotoví. Jsme v jejím případě moc citliví, nic nevydržíme a vyvrcholíme příliš brzy. Ale nemusí to tak být, protože se může přípravek jménem Dapoxetin postarat o naše určité znecitlivění. A když nejsme díky němu tolik citliví, déle vydržíme a vylepší se tím náš pohlavní styk. Což oceníme v posteli jak my, tak i naše partnerky.

Máte-li tedy také problémy s předčasnou ejakulací, nezoufejte si. Neznamená to, že už si sex nikdy neužijete a vaše partnerka na vás bude pohlížet s despektem nebo vás opustí. Když si pořídíte ten pravý přípravek, můžete být jako milenci dokonalejší.