Cítit se vypadat mladší


Stárnutí se nevyhne nikdo. Je to proces který začne v podstatě okamžikem narození. Každý stárne jinak rychle. Někdo vypadá mladě i v pokročilejším věku, někomu okolí hádá víc let, než mu reálně je. Se stárnutím se pojí celá řada problémů jako je opotřebování kloubu, řídnutí vlasů a třepení nehtů. I to jde ale vyřešit. Pokud chcete vypadat dobře i v důchodu a chcete si zachovat dobrý zdravotní stav, měli byste dbát nejen na kvalitní jídlo a dostatek čisté vody, ale i na doplňky stravy. Na ně mnoho lidí zapomíná.

tablety kolagen

Důležité nejsou jen vitamíny
Aby naše těla správně fungovala, je zapotřebí jim dodávat nejen živiny, ale i vitamíny. Sem patří celá škála látek, bez kterých budou naše těla sice fungovat, ale ne tak dobře. Typicky jde o kolagen, o kterém nejspíš každý už někdy slyšel. Kolagen je zodpovědný nejen za to jestli máme vrásky, ale také za to, jestli máme klouby v dobrém stavu. Není to zkrátka jen o vzhledu ale i o zdraví.

Zdravé klouby jsou důležité pro pohyb bez bolesti. Pokud o klouby nepečujeme a máme například nadváhu, klouby se opotřebovávají daleko rychleji. Výsledkem je artróza, což je velmi bolestivé onemocnění kloubů, které často vede až k výměně celého kloubu. Pokud se tomu chcete vyhnout, musí se o sebe starat komplexně.

kolagen prášek

Mořský kolagen je skvělým druhem kolagenu. Je to vlastně jediný přírodní kolagen. Pochází z mořských ryb, které žijí volně v moři. Například Orca collagen je přírodní kolagen, který je velmi vyhledávaný muži i ženami, jelikož dokáže splnit co slibuje. Obsahuje nejen kolagen, ale i řadu vitamínů a kyselinu hyaluronovou, kterou ocení zejména ženy, jelikož podporuje hydrataci a mladistvý vzhled.

Ani ve vyšším věku nemusíte vypadat staře, jen je potřeba užívat kolagen, který podporuje elasticitu pokožky a díky tomu budete vypadat o několik let mladší.