Chlouba ženských nohou – lodičky!

Už jako dítě, si každá z vás představovala, jaký to může být asi pocit, nosit se na těchto jehlách. Tajně jste si zkoušeli maminčiny lodičky a přáli si do nich, co nejdříve dorůst. A jako každá malá princezna jste doufali, že jednou budete mít těchto nádherných bot plný šatník!

lodičky a šaty
První lodičky

Zajisté je tomu dávno, co se vám do ruky dostali vaše první lodičky. Jestli vám je maminka pořídila na nějakou velkou oslavu, nebo společenskou událost, to už nevíte, ale jejich vzhled a první kroky v nich si pamatujete dodnes. Ty krásné a naprosto boží první lodičky. A ještě k tomu vaše! Nebyl to náhodou první moment, kdy jste se do nich zamilovali? Uvažte samy.
růžové lodičky

Podpatek

Všechny lodičky jsou kouzelné a ta žena, která je umí nosit, je i patřičně ukazuje. Jsou různé tvary, barvy, styly, velikosti, ale jedno co je spojuje je podpatek. Když už máte doma úzký vysoký podpatek, dobře víte, že to není žádná sranda, udržet se na nohou v této chloubě. Jestli se vám v botníku nachází i boty na širokém podpatku, uznáte sama, že tento druh lodiček je více než komfortní a vaše nohy v nich, jsou hodně stabilní. Mají, ale jednu nepříliš vábnou vlastnost – nejsou na oko, tak nádherné, jako ty klasické. Co je zcela úchvatné a hodně sexy, je výběr lodiček na platformě. Hodí se ke všemu a jsou krásně pohodlné.
lodičky v černé

Jak si vybrat lodičky?

Výběr lodiček vede k dlouhému uvážení. Stanovte si cíl a počítejte, že jedny vám určitě stačit nebudou! Myslete na více faktorů:
1. Pokud chcete lodičky na společenskou událost, vyberte si nějaké přímo na ní. Flitry, kamínky, barvy a vysoký podpatek je tou nejlepší volbou.
2. Výjimečné události, si vyžadují výjimečný druh lodiček, rozhlédněte se po takových, z kterých spadne čelist nejenom vám, ale i vašemu okolí. A klidně si pořiďte lodičky, které by jste si nikdy neobula. Proč ne?
3. Na běžné nošení, se musíte zaměřit na lodičky, s co největší pohodlností. Vybírejte praktičtěji, zohledněte fakt, že je plánujte mít na nohách i celý den a pokud v nich chcete vydržet, musíte se v nich cítit příjemně.
4. Roztomilé lodičkys různými vzory, třeba květin, s bohatou mašlí, nebo vázáním, si musíte rozhodně pořídit taky! Jsou vhodné na jakékoliv události, pokud vyzdvihnete jejích styl méně vyzývavým oblečením, budete za hvězdu, všude kam vkročíte!