Vyměňte stařečka za pravnouče

Je pravdou, že mnoho institucí má na stropě světelné těleso, které pamatuje krále Klacka! Světlo, které vydává zvuk. Zvláštní, viďte? Světlo, které by se dalo nazvat stařečkem v oddělení světelných zdrojů. Přesněji řečeno stařečkem mezi zářivkami. Ale není se co divit.

Např. chudé školy nemohou jinak. Prvotní investice za LED zářivky je na ně příliš vysoká! To už záleží na zřizovateli, jak se s problémem osvětlení ve školách popere. Jestli chce šetřit za elektrickou energii, nebo ne. A nejen ve školách, ale i v některých fabrikách stále nepřišli na to, že led zářivka jim dokáže provozní náklady snížit. I když je její cena trochu vysoká.

jednoduchá lampa

Pokud Vy ale patříte mezi moderně a úsporně uvažující lidi, zvažte úspornost led zářivek vzhledem k jejich vyšší prvotní investici a vyměňte pomyslného stařečka ne za vnouče, ale už za pravnouče v oblasti úsporných světelných zdrojů! Až se zahledíte do měsíčních účtů za provoz, roztáhnou se Vaše ústa do širokého, spokojeného úsměvu.

  • LED zářivka vydává jen světlo.
  • Nevrní, nevrčí, nepoblikává. A navíc svítí úsporně.
  • Peníze nejdou jen do kapsy poskytovatelům elektrické energie, ale hezky se podělí s Vaší peněženkou. Tok peněz se poskytovatelům zpomalí.

A to jsou důvody, pro něž byste měli zvažovat výměnu, nebo nový nákup.
Světla úsporných LED zářivek využijete nejen v temných chodbách, kterými se stále prochází, a proto je zbytečné soustavně zhasínat a rozsvěcet. Nebo i ve výrobních halách je led zářivka výborná pro instalaci. Nakonec pro ni najdete využití přesně na míru ve všech Vašich specifických prostorách.

stočená trubice

Nezavrhujte ani využití úsporných led zářivek v domácnostech!

V takové kuchyni se rozhodně jejich přítomnost vyplatí. Tam se tolik nezhasíná, když manželky připravují nedělní oběd s dezertem. Nebo teplou večeři pro celou rodinu. A právě proto je skvělé nezhasínat, kdykoliv místnost na chvilku kuchařka opustí.